Web Tasarım

Özgün ve Yenilikçi Fikirler

Dijital dünyayı yakından takip ediyor, dijital ortamda benzersiz bir şekilde var olabilmeniz için özgün ve yenilikçi tasarımlar üretiyor, farkınızı ortaya koyuyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Kullanıcı deneyimine önem veren tüm web sitelerinin Mobil uyumlu bir alt yapıya sahip olması ve dizayn edilmesi gerekmektedir. Arama motorlarının mobil uyumlu sayfalara gösterdiği ilgi, bu özelliğe sahip olmayan web sitelerine göre daha fazladır.
Tablet ve Cep Telefonu gibi mobil cihazlardan web sitenize erişmek isteyen bireyler için hızlı ve kolay bir ara yüz sunabilmek oldukça önemli olduğu için, firma olarak bunun önemini biliyor, normal tasarımın düzeninden feragat etmeden, hızlı ve kullanıcı odaklı tasarımlar inşa ediyoruz.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi (UI ve UX)

Web sitenizin potansiyel ziyaretçilerinin, aradıklarını kolay bulabilmeleri ve sayfalar arasında hızlı geçiş yapabilmeleri, kullanıcı deneyimi için oldukça önemli bir olgudur. Bunun farkında olarak web tasarımlarınızı tamamen kullanıcı odaklı tasarlıyor, alt yapısını hızlı geçişler ve kolay kullanım için özel olarak dizayn ediyoruz. Sizi ve hizmetlerinizi tam anlamıyla ifade eden web tasarımları oluşturarak ziyaretçilerinize kullanıcı dostu bir ara yüz sunuyor dijital ortamda en iyi şekilde temsil edilmenize olanak sağlıyoruz.

SEO Dostu Web Sitesi

SEO (Search Engine Optimization), arama motorları tarafından sitenizin ne derece algılandığı ve ne kadar doğru biçimde aramalarda yansıtıldığı ile alakalı bir web terimidir. Arama motorunda sitenizi optimize etmek yani SEO arama motorlarına oldukça etkilidir. Bunun bilincinde olarak, sizler için dizayn ettiğimiz ve tasarladığımız web sitelerinizin kodlama ve tasarım aşamalarında SEO kurallarını nizami bir şekilde uyguluyor, arama motorları açısından %100’lük bir uyumu yakalamasını sağlıyoruz. Bu sayede web sitelerinizin hedef kitleniz için daha ulaşılabilir ve kullanılabilir hale getiriyoruz.

Kolay Yönetim Paneli

Web sitelerinizi yönetebileceğiniz ve değişiklikler yapabileceğiniz bir alan olan yönetim panelini, oldukça özgün ve kolay bir kullanım tasarımı ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan, sadece temel bileşenler ile web sitenizi istediğiniz bir görünüme kavuşturabilir, yeni hizmetler veya ürünler ekleyebilir, duyurular ve kampanyalar hazırlayabilirsiniz.

Dijital pazarlamanız için komple çözümler

Ürün veya hizmet sunan bir firma olarak dijital ortama taşınmayı hedefliyor ve internet üzerinden başarıyı yakalamak istiyorsanız komple dijital pazarlama çözümlerimiz sayesinde internet ortamında profesyonel bir şekilde var olabilirsiniz.

Sayfa Optimizasyonu

 • Hızlandırılmış Sayfalar
 • Sıkıştırılmış CSS ve JavaScript
 • Gereksiz Sorguların Kapatılması
 • Resim ve İçerik Sıkıştırma

Kullanıcı Deneyimi (UX)

 • Nizami Dizayn
 • Simetrik Yerleştirme ve Tasarım
 • Akıcı Sayfalar
 • Kullanılabilirliğin Artırılması

İçerik Pazarlama

 • Özgün E-Ticaret Yazılımları
 • SEM Danışmanlığı
 • Adwords Danışmanlığı
 • Kurumsal Kimlik

Teknik Destek

 • Profesyonel Teknik Destek
 • Zamanında Müdahale
 • Anlık Destek Bildirimi
 • Content Optimization

Neden Biz?

Websight olarak, müşteri odaklı çalışma prensibini benimsiyor, Çalışmalarımızı profesyonel ve garanti olarak sizlere sunuyoruz. Alanında uzman ve geniş bir yelpazeye yayılan görev arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek, beklentilerinizi karşılamak ve iyi bir teknik destek sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Anahtar Kelime

Sektörünüze hitap eden ve aranma hacimleri yüksek olan anahtar kelimeleri analiz ediyor, detaylı raporlama ile arama motorlarında yükselmenizi sağlıyoruz.

Rakip Analizi

Aynı sektörde rekabet halinde olduğunuz web sitelerini analiz ediyor, raporluyor ve rekabet alanındaki kozlarınızı artırıyoruz.

Link Building

Otoriter ve yıllanmış web sitelerinden sitenize link alıyor, belirlediğimiz anahtar kelimelerde arama motorlarında yükselmenize olanak sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

İnternet ortamında var olabilmeniz için gerekli tüm çalışmaları yapıyor, müşterilerimizin iyi bir şekilde dijital ortamda var olabilmesini sağlıyoruz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

Web Tasarım: İnternetin hayatımızda önemli bir yer kaplamasından sonra web sitelerinin sayısı da inanılmaz ölçüde artış gösteriyor. Kıyasıya bir rekabet ortamında kendi web sitenizi ön planda tutmak için bazı kriterleri yerine getiriyor olmanız gerekir. Aksi halde internet siteniz olduğu yerde kalır ve her zaman ikinci hatta üçüncü planda olur. Web sitelerini farklı ve cazibeli kılan en önemli hususların başında hiç şüphesiz web sitesi tasarımı geliyor. Site tasarımı son derece ciddi ve üzerine gidilmesi gereken bir konu. Ziyaretçilerinizin internet sitenizde geçireceği süreden tutun da web sitenizin arama motorlarında ön plana çıkmasına kadar birçok önemli ve kritik durumlarda web tasarımın yeri çok büyük.

Web site tasarımı konusu sadece göze hitap ettiği için değil aynı zamanda birçok faktör için çok mühim bir konudur. Örneğin web site tasarımının arama motoru sıralamalarında doğrudan etkili olduğunu biliyor muydunuz? Sade, kullanışlı ve hızlı bir tasarım ile kullanıcı deneyimini arttırdığınız gibi arama motorlarının gözünde de daha değerli görüneceksiniz.

Kişiler, web sitelerinde ürün tanıtımı, satış, blog, kurumsal çalışmalar gibi pek çok faaliyetlerde bulunabiliyor. Her sektör için özgün bir biçimde çalışan web tasarım ajansı aracılığıyla sizde hayalinizdeki web siteye kavuşabilirsiniz. Nasıl bir tasarım istiyorsanız bizlere bildirebilir ve hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirebiliriz.

 

Web Tasarımın Önemi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi özgün ve kullanışlı bir tasarıma sahip olarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Kodlama yapısının sadeliği ve tasarımın kullanışlılığı birleştirildiği zaman ziyaretçilerinizin web sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bireysel olduğu gibi kurumsal web tasarım hizmeti de vermekteyiz. Bir e-ticaret siteniz varsa ve rakiplerinizin arasından sıyrılarak ön plana çıkmak istiyorsanız, sizlere özgü sunacağımız özel tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. Etkili bir tasarım ile satışlarınızı arttırabilir ve ürünlerinizi çok daha görünür hale getirerek karınızı ciddi ölçüde arttırabilirsiniz.

Profesyonel bir görünüm elde etmek için de profesyonel web tasarım hizmeti almanız hayati önem taşıyor. Özellikle kurumsal bir web site sahibiyseniz, profesyonel bir çalışma yapmanız sizler için kaçınılmaz.

Günümüzde faaliyet gösteren pek çok web tasarım firmaları yer alıyor. Bu firmalara arasında bazı kriterleri göz önünde bulundurarak eleme yapmalısınız. Bu kriterlerden en önemlisi ise referanslardır. Tercih edeceğiniz firmanın daha önceden yaptığı çalışmaları görmeniz, sizin için çok yararlı olacaktır. Firmanın önceki çalışmalarına bakarak, sizin sitenize yönelik yapılacak olan çalışmaları da az çok tahmin edebilirsiniz. Referans çalışmalara baktıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ekibin bilgi ve becerileri. Web tasarım hizmetleri amacıyla çalışan ekip üyelerinin bu konuda ne kadar yetenekli olduğu dikkatle incelenmelidir. Bu gibi konularda biraz titiz davranmanız yararınıza olacaktır. Bir ücret ödediğiniz için en iyi hizmeti talep etmeniz en doğal hakkınız.

Web tasarım fiyatları konusu da sıklıkla karşılaştığımız soruların başında yer alıyor. Web tasarım konusunun yelpazesinin çok geniş olmasından dolayı herhangi bir rakam vermek doğru olmaz. Bu çok yanıltıcı olur. Web tasarım fiyatları belirleyen birçok etken mevcut. Örnek vermek gerekirse asıl önemli olan projenizin boyutu. Kişisel bir blog ile e-ticaret sitesinin web tasarımı elbette farklı rakamlarda olacak. Basit tabirle, detaylı olan bu gibi işlemlerin fiyatları, nispeten daha az detaylı olan işlemlere kıyasla daha fazla olacaktır. Ayrıca müşterinin özel istekleri de mevcut rakamların farklılık göstermesinde rol oynar. Özetlemek gerekirse, web tasarımı yaptırmak için ilk olarak bizlere projenizi ve isteklerinizi belirtmeniz gerekiyor. Tüm bunlardan sonra gerekli ön hazırlık yapılarak tarafınıza fiyat bilgisi veriliyor. Akabinde uzlaşılması halinde tasarım çalışmaları başlıyor ve müşterinin istediği hizmet en yakın zamanda kusursuz bir şekilde teslim ediliyor.

 

Web Tasarım Şirketleri

Günümüzde web tasarım şirketleri adı altında pek çok kişi ve kurumlar hizmet veriyor. Bizlerde bu şirketler arasında yer alarak kusursuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla faaliyet gösteriyoruz. Mevcut tasarımınızdan sıkıldıysanız ya da projenizi daha da büyütmek istiyorsanız, web sitenizin tasarımını değiştirerek eskisine kıyasla çok daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Web tasarım İzmir ekibi olarak şimdiye dek sayısız projeyi hayata geçirdik. Bireysel müşterilerin yanı sıra pek çok kurumsal müşterimize de hizmet verdik. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde müşteri memnuniyetini arttırdık. Özellikle e-ticaret tasarımları ile pek çok müşterilerimizin satışlarındaki artışlara şahit olduk. Web tasarım hizmetini bir iş gibi görmekten çok hobi olarak görüyor ve benimsiyoruz. Severek verdiğimiz bu hizmette bugün zirveye oynuyoruz. Özellikle İzmir web tasarım arayışlarınızda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. Web site tasarımınızda ne gibi bir hizmet almak istediğinizi ve ek isteklerinizi bizlere bildirdikten sonra tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirmeyle beraber tarafınıza fiyatta sunulacaktır. Bu noktadan sonra sizler için yoğun bir çalışmayla istediğiniz tasarım için çalışmalara başlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile özelliklerini belirttiğiniz web sitenin tasarımını büyük bir dikkatle hazırlıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz. Profesyonel web tasarım hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 

× How can I help you?