Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

İnternet Reklamcılığı

single-06

Internet Reklamcılığı

İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

Arama motoru reklamları, sosyal medya reklamları, e-mail reklamları Youtube ve Google reklamları ile markanızı dijital dünyaya tanıtıyoruz.. Uzman ekibimiz ile şirketiniz için en doğru stratejiyi belirliyor, kanıtlanabilir yatırım getirisi sunuyoruz.

Mevcut pazarı ve rekabeti analiz ediyor, sizi rakiplerinizden ayıracak özgün fikirler üretiyoruz. Görsel tasarım ile içerik metni uyumundan anahtar kelime analizine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Reklam kampanyalarınızı remarketing (yeniden pazarlama) reklamları ile destekliyor, sizi hedef kitlenize ulaştırıyoruz. 

75 +

Reklam Danışmanlığı

3 M +

Bütçe Yönetimi

10 +

Yıllık Tecrübe

MARKANIZI DÜNYAYA DUYURALIM

Dijital Reklam Ajansı

Dijital ortamda var olabilmek ve hizmetlerinizin herkes tarafından bilinirliliğini artırmak ister misiniz? Websight olarak, dijital mecrada var olabilmeniz ve milyonlarca kişiye doğru bir şekilde ulaşabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmalarımızla sizi dünyada bilinir hale getiriyor, geri dönüşler ve ziyaretçiler ile tanınırlığınızı artıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Google & Sosyal Medya Reklamcılığı

Google & Sosyal Medya Reklamlarını Nasıl Tasarlıyoruz?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız Markalar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte birlikte çalıştığımız bazı markalar.
Doktor Muayene
CASAVIVA
Ege Şehir Hastanesi
Plaza Cubes
IQ Plus
Barış İletişim
Sağlıklı Kutu
Emin Kariyer
RST Türk
Adler Enerji A.Ş.
Re-vize

İnternet Reklamcılığı Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads ve Sosyal Medya Reklamları Hakkında Merak Edilenlere Cevaplıyoruz.

Google Ads reklamcılığı en basit tabiri ile belirlediğiniz hedef kitle üzerine ürün ve hizmetinizi dijital ortamdaki kullanıcılara göstermenizi sağlar. Ürün ve hizmetinizi arayan kullanıcılar için erişim kolaylığı sağlayan Google Ads, ölçümlenebilme özelliği ile sadece aldığınız tıklanma sayısı kadar sizden ücret almaktadır. Bu yüzden birçok markanın ve birçok firmanın ilk reklam tercihleri arasında Google Ads reklamcılığı yer almaktadır.

Facebook reklamcılığı yaygın olarak kullanılan bir dijital pazarlama yöntemidir. Facebook reklamcılığı markanızın ürün ve hizmetini Facebook kullanıcılarına tanıtmak, web site trafiğini yönetmek ve potansiyel müşteriler için marka bilinirliğini artırmayı hedeflemektedir. Facebook reklamları markanızı çok geniş bir kitleye duyurmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Facebook reklamcılığı ile web sitenize trafik çekebilir, katalog reklamları ile satış yapıp cironuzu artırabilirsiniz.

Instagram, sosyal medya platformları arasında en popüler olan mecralardan biridir. Instagram reklamcılığı; marka bilinirliğini, markanıza ait ürün ve hizmetleri Instagram kullanıcıları içindeki potansiyel müşterilerinize tanıtmak için kullanılan bir dijital pazarlama yöntemidir. Instagramın Facebook tarafından satın alınmış olması Instagram reklamcılığına farklı bir boyut kazandırmıştır. Bu sayede daha fazla etkileşim ve geri dönüşüm sağlayan bütünleşik bir sosyal medya reklamcılığı yapabilirsiniz.

İnternet reklamcılığı ya da dijital pazarlama için ayrılması gereken bütçe her marka ve her firma için farklı olmaktadır. Markanın ve markaya ait ürün ve hizmetin ihtiyaç duyduğu gereksinimler, eksikler, yapılması gerekenler, hedef kitle, reklamın hangi sosyal medya kanallarında yapılacağı gibi konular bütçeyi etkilemektedir. Bu yüzden markanız için dijital pazarlama ajansı tarafından bir ön araştırma ve ön hazırlık yapılmalı ve size bir sunum eşliğinde bütçeniz ayrıntıları ile açıklanmalıdır.

Kampanya optimizasyonu, satın almış olduğunuz reklam ve pazarlama hizmeti için kampanya bütçesini sizi toplamda en iyi sonuçlara ulaştıracak şekilde otomatik olarak yönetir. Eğer markanızın internetteki performansı artıyorsa, bütçeniz buna bağlı olarak daha düşmektedir. Reklam harcaması değil, reklam yatırımı yapmak istiyorsanız İzmir dijital reklam ajansı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece internet reklamcılığı hizmeti ya da sadece SEO danışmanlık hizmeti almak markanız için yeterli olmayacaktır. Markanızı rakipleriniz arasında birkaç adım öteye taşımak, doğru hedef kitleye doğru kanallardan ulaşabilmek ve marka bilinirliğini kalıcı bir şekilde sağlamak için hem internet reklamcılığı hizmeti hem de SEO danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir.

Markanızın neye ihtiyacı olduğunu belirlemek çok önemlidir. Her şeyden önce markanızın pazarlama ve reklam kanalında nerede eksiği olduğu belirlenmeli ve hedef kitleye doğru kanallardan ulaşılmalıdır. Dijital pazarlama her şeyden önce bütünleşik bir pazarlama çeşididir. Bu yüzden öncesinde bir analiz yapılmalı ve reklam verebilmek adına hangi hizmete ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Detaylı bilgi için İzmir'de hizmet veren dijital reklam ajansımız ile iletişime girebilirsinniz.

Net kâr ile yatırım maliyeti arasındaki orana yatırım getirisi denir. Yatırım getirisi yaptığınız yatırımın size geri dönüşünü gösterir. Markanız için yaptığınız yatırımların bir süre sonra size ne gibi bir fayda ya da zarar getirdiğini görmek isteyebilirsiniz. Dijital pazarlama sürecinde yatırım getirisi SEO ile birlikte incelenmektedir. İzmir dijital reklam ajansı olarak yatırım getirinizi artırmaktan mutluluk duyarız.

Kullanıcıların büyük bir kısmı web sitenizi ziyaret edip herhangi bir eylem gerçekleştirmeden ya da satın alma işlemi yapmadan sitenizden ayrılırlar. Bunun birçok nedeni olabilir. Remarketing reklamları tam da bu sırada devreye girer. Reklam kampanyanıza ilgi gösteren, sitenizde vakit geçiren fakat bir sebepten dolayı eylem gerçekleştirmeyen kullanıcıların yeniden hedeflenmesi ile kullanıcılar ürün veya hizmetinizi satın almaya teşvik edilir.

İletişime Geçin

İnternet Reklamcılığı İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12