Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

Sosyal Medya Yönetimi

single-06

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın, Bir Adım Önde Olun

Websight ailesi olarak sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile hesaplarınızı tüm sosyal medya platformlarında yönetiyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Sosyal medya içeriklerinizi marka kimliğinizi yansıtacak şekilde planlıyor, görsel ve metin uyumlu içerikler ile hedef kitlenizin dikkatini çekiyoruz. Sosyal medya reklamlarımız ile hem sosyal medya hesaplarınızın hem de web sitenizin trafiğini artırıyoruz.

 Detaylı raporlama ve analiz sistemlerimiz ile, organik takipçi sayısının artırılması üzerinde çalışıyor, düzenli ve detaylı raporlama ile sizi merakta bırakmıyoruz.

.

 

5000 +

İçerik Paylaşımı

2 M +

Reklam Yönetimi

10 +

Yıllık Tecrübe

SOSYAL MEDYADA MARKA PRESTİJİNİZİ ARTIRALIM

Sosyal Medya Ajansı

İzmir'de faaliyet gösteren dijital pazarlama ajansımızda sürdürdüğümüz kurumsal sosyal medya yönetimi çalışmaları ile tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu olumlu geri dönüşler sayesinde işimize daha fazla yoğunlaşıyoruz ve müşteri memnuniyetini her geçen gün artırıyoruz. Sizlerde sosyal medya yönetimi hizmetimizden faydalanarak hesabınızın profesyonel eller tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Deneyimli sosyal medya uzmanı ekibimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan en iyi verimi alabileceksiniz. Bu büyük sosyal pazarlama ağı içerisinde sizde yerinizi alın, ürün veya hizmetinizi doğru kişilere düşük maliyetler ile pazarlayın.

Nasıl Yapıyoruz?

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız Markalar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte birlikte çalıştığımız bazı markalar.
Doktor Muayene
CASAVIVA
Ege Şehir Hastanesi
Plaza Cubes
IQ Plus
Barış İletişim
Sağlıklı Kutu
Emin Kariyer
RST Türk
Adler Enerji A.Ş.
Re-vize

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Merak Edilenleri Cevaplıyoruz

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile beraber bugün dünya nüfusunun 4 milyar kadarı sosyal medya platformlarını kullanıyor. Markalar için sosyal medyada ve dijital platformlarda yer almak artık bir ihtiyaç haline geldi. Marka bilinirliğini artırmak, etkileşimi pekiştirmek, web sitenizin trafiğini yönetmek ve ürün ve hizmetlerinizi satışa dönüştürmek için sosyal medya danışmanlığına ihtiyacınız var demektir. Sosyal medya yönetiminde olumlu bir geri dönüş almak istiyorsanız profesyonel bir ekiple çalışmak markanız için önemlidir.

Organik takipçi, sosyal medya hesaplarınızı takip eden ve markanıza ilgi duydukları için sizinle sürekli etkileşim içinde olan doğal takipçilerdir. Organik takipçiler kalıcıdır. Eğer siz doğru strateji ile doğru kanaldan doğru hedef kitlesine ulaşmayı başarabilirseniz organik takipçinizi artırmanız mümkündür.

Sosyal medya reklamcılığı, dijital platformlarda yer almak isteyen her marka için önemlidir. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube gibi sosyal medya kanallarında vermiş olduğunuz reklamlar, markanıza birçok avantaj sağlar. Sosyal medya reklamcılığı kolay erişim, hızlı etkileşim, düşük bütçeli reklam kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca sosyal medya reklamcılığı ölçülebilir olduğundan dolayı kaç kişiye erişebildiğinizi tespit edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi markanızın ihtiyaç duyduğu potansiyel müşterilere ulaşma konusunda size yardımcı olmaktadır. Doğru hedef kitleye ulaşmak, ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete kolay ve hızlı erişim sağladığından dolayı satışlarınıza da doğrudan katkı sağlar.

Her markanın ya da her ürün ve hizmetin hedef kitlesi birbirinden farklılık gösterir. Kurumsal bir firmanın doğru hedef kitlesi Linkedin platformunda yer alırken, Instagram üzerinden satış yapmakta olan bir markanın hedef kitlesi ise Instagram platformunda yer almaktadır.

Detaylı analiz ve raporlama ile web sitenizin ne kadar tıklama aldığını, sosyal medya reklamları ile kaç kişiye erişebildiğinizi ve ne kadar etkileşim sağladığını, bütçe ve performans oranlarını, rakipleriniz arasındaki mevcut durum ve konumunuzu aylık ya da haftalık olarak görebilirsiniz.

Sosyal medya danışmanlık ücreti, markanızın ihtiyaç duyduğu gereksinimlerden hangi kanaldan hangi reklamın verilmesine gerektiğine kadar birçok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Bunun için size özel detaylı bir sunum hazırlıyor ve sosyal medya danışmanlık ücretini buna bağlı olarak size aktarıyoruz.

İzmir sosyal medya ajansı bünyesinde faaliyet göstererek, tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu olumlu geri dönüşler sayesinde işimize daha fazla yoğunlaşıyoruz ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırıyoruz. Sizler de İzmir bölgesinde verdiğimiz sosyal medya hizmetimizden faydalanarak hesabınızın profesyonel eller tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz. İzmir bölgesindeki en iyi sosyal medya ajansı ile deneyimli sosyal medya uzmanı ekibimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan en iyi verimi alabileceksiniz.

İletişime Geçin

Sosyal Medya Yönetimi İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12