Sosyal Medya Monitoring

Soysal medyada sizin hakkınızda neler konuşuluyor?

Sosyal medya monitoring nedir

Social Media Monitoring Türkçe anlamıyla Sosyal medya izlemesi demektir. Firmanız, kuruluşunuz ve ya hizmetlerinizin hangi sosyal mecralarda, nasıl ve ne kadar bahsedildiği izlemek, bunları birer veriye dönüştürerek analiz etmek ve yorumlamak sosyal medya izleme hizmetinin alanına girmektedir.

Sosyal medya monitoring ne işe yarar

Sosyal Medya İzleme hizmeti sizin hedef kitlenizi yaratmada oldukça etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda potansiyel olarak hangi sosyal mecradan daha fazla verim aldığınızı görebilir ve bu alan için farklı çalışmalar yapabilirsiniz.

Sosyal medya izleme hizmeti sizlere müşterileriniz veya kullanıcılarınız hakkında bilgiler ve veriler sunar. Bu sayede alanınızla ilgili eksiklikleri görebilir, büyüme hedeflerinize bunları ekleyebilir ve daha başarılı bir firma haline gelebilirsiniz. Sektördeki eksiklikleri ve müşterilerin beklentilerini görebilmek, alanınızda başarılı olmanızın önünü açacaktır.

Sosyal medya monitoring avantajları

Sosyal medya izleme hizmet, firmanızın, kurum veya kuruluşunuzun insanlar üzerindeki izlenimleri, bildiklerini ve sizin hakkınızda konuşulanları tespit edebilmek amacıyla en iyi servislerden biridir.

Bu sayede ürününüzün, hizmetinizin yada kurumsal açıdan firmanızın hakkında ki duygu düşünceleri görebilir, olumlu ve olumsuz konuşmaları denetleyebilir ve bu sayede firmanızın nasıl bir algı yarattığını tespit edebilirsiniz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

× How can I help you?