Kurumsal Kimlik

Size Kurumsal Kimlik Kazandırmak İçin buradayız!

Kurumsal Kimlik Nedir?

Firmanız, Şirketiniz veya kurumunuzun kurumsal bir kimliğe sahip olması, ziyaretçileriniz ve müşterileriniz için güven oluşturmak açısından oldukça önemlidir.

Bu sebeple kurumsal bir kimlik elde edebilmek amacıyla bazı çalışmaların yapılması ve bir yol haritasının çizilmesi gerekiyor. Daha sonra çizilen bu yol haritası doğrultusunda kurumsal bir kimlik için gereken tüm bileşenlerin hazır hale getirilmesi ile süreç tamamlanıyor.

Bunların tamamını gerçekleştirmek için Websight olarak yardıma hazırız. Size İnternet sektöründe kurumsal bir kimlik kazandırmak ve müşterilerinize güçlü bir güven izlenimi sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı temel olarak aşağıdaki alt başlıkları içerir.

Kurumsal Bir kimlik edinmek için birden çok hususu göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

  • Ürün ve Ambalajları
  • İkamet edilen çevre
  • Tabela, afiş
  • Fatura İrsaliye
  • Kartvizit, Antetli kâğıt, zarf ve dosyalar
  • Bayrak, Sticker
  • Web Sitesi
  • Personel ve giyimi
  • Kurumsal Yayınlar

Gibi sektörden sektöre değişen ve artıp azalan farklı bileşenler olabilir.

Websight olarak, kurumsal bir kimlik kazanabilmeniz için gereken tüm bileşenleri uzman ekibimiz tarafından sizler için ayarlıyor, size resmi ve kurumsal bir görünüm sunuyoruz. Bu sayede sektördeki ağırlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal bir yapıya sahip olmak hiçbir firma veya şahıs için kolay olmayan bir durumdur. Fakat Kurumsal bir kimliğe sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında tabi ki sektörel güven sağlama, müşteri ve ziyaretçilerde doğru ve dürüst bir izlenim sağlama, yapılan işlerde ve anlaşmalarda avantajlı konuma geçme gibi birden çok artısı ve geri dönüşü olmaktadır.

Bu sebeple kurumsal kimliğe sahip olmak için logo, internet sitesi, çalışanların kıyafeti, kurumsal bir telefon numarası, imkân varsa destek hizmeti, kullanılan kâğıt, kalem ve benzeri ürünler için logo baskısı gibi bir çok bileşeni bir araya getirmeniz gerekiyor. Bu aşamalar sektörden sektöre değişiklik göstermekle birlikte, bunların hangisinin yaptığınız işi daha iyi temsil edeceğinin de belirlenmesi gerekiyor.

Bu aşamada yaptığınız işte kurumsal bir yapıya bürünebilmeniz için gereken tüm istatistikleri ve bileşenleri tek çatı altında topluyor, bunların gerçekleşmesi için A’dan Z’ye çalışmalar yapıyor ve sizi kurumsal bir kimliğe kavuşturuyoruz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

× How can I help you?