SEO Danışmanlığı

Dijital Dünya'da İşinizi Büyütün

Profesyonel SEO çalışmalarımız sayesinde, hedef kitlenizde ki ulaşamadığınız bireylere artık daha kolay bir şekilde ulaşabilir, potansiyel ziyaretçilerinizin ise web sitenizde daha fazla gezinmesini sağlayabilir, satışlarınızın da aynı oranda artış göstermesine imkan sağlayabiliriz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Web sitelerinizin yeterli ziyaretçi potansiyeline sahip olabilmesi ve gelen ziyaretçilerden yeterli feedback alabilmeniz için belli SEO kriterlerine uymalı ve sürekli olarak analiz ve raporlamaya tabii tutmalısınız.
Websight olarak kurumsal firmalar için uzun süreli SEO çalışmalarına imza atıyor, ziyaretçi sayısının ivmelenmesi ve buna paralel olarak geri dönüşlerinizin artmasına olanak tanıyoruz. Uzun süreli bir çalışma gerektiren SEO’yu, alanında uzman ekibimizle A’dan Z’ye analiz ederek, sizlerin arama motorları karşısında ki etkinizi yükseltiyoruz.

SEO çalışmaları ne için yapılır?

SEO (Search Engine Optimization), web sitenizin arama motorları ile ne kadar uyumlu çalıştığının bir göstergesidir. Potansiyel hedef kitlenizdeki ziyaretçilerin sizi doğru kelimeler ile bulabilmesi, hedef kelimelerde arama motorlarında yükselme, ziyaretçi sayısında ivmeli artış ve sıralamalarda stabilite SEO konusunun başlıca amaçlarındandır.
SEO çalışması E-Ticaret siteleri, Blog ve haber siteleri gibi birçok farklı site tipine uygulanması gerekmektedir. Ancak bu sayede arama motorlarında belli önceliklere sahip olabilir ve aktif ziyaretçileri sitenizi ziyaret etmeye davet edebilirsiniz.
Websight olarak SEO konusunda profesyonel destek sunuyor, kurumsal kimliğimizle sizler için SEO konusunu baştan sona düzenliyoruz.

Analiz ve Planlama

Web sitenizin arama motorlarında doğru yeri edinebilmesi için SEO analizleri ve planlamaları yapıyor, reel olarak SEO açısından başarı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime

Web siteleriniz için en doğru kelimeleri tespit ediyor, bu anahtar kelimelerde arama motorları düzeyinde yükselmenizi sağlıyoruz.

Optimizasyon

Web sitelerinizin iç ve dış dinamikleri açısından SEO konusunda ne kadar yeterli olup olmadığını tespit ediyor, sitenizi baştan sona SEO açısından uygun bir düzeye erişmesini sağlıyoruz.

Sonuç

Sonuç olarak web sitenize daha fazla ziyaretçi, daha fazla geri dönüş ve daha fazla kar elde edebilme şansı tanıyoruz.

Websight ile SEO, hiç bu kadar kolay olmamıştı!

 SEO konusunda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. SEO alanında ki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
SEO konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilmek için, kendimize özgü çalışma sistemlerimiz sayesinde en doğru yükselme amaçlı yolları belirliyor ve bu yol haritası doğrultusunda web sitenizden tam verim almanızı sağlıyoruz.

Neden Bizim Danışmanlığımız?

SEO’nun öneminin artmasından dolayı, özellikle bu konuya eğilimli ve uzmanlık alanı olarak SEO’yu seçen ve kendini sürekli bu alanda geliştiren ekip arkadaşlarımız sayesinde, güncel SEO ve Arama motorları yeniliklerini takip ederek, yılların ötesine uzun soluklu çalışmalara imza atıyoruz.

Strateji Belirleme

 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip Analizi
 • Alt Yapı İyileştirme
 • Yazılımsal Önlemler

Site İçi SEO

 • Link Çıkışları Düzenlemesi
 • Resim Optimizasyonu
 • İçerik Optimizasyonu
 • H Etiketi Düzenleme

Site Dışı SEO

 • Dış Linklerin Düzenlenmesi
 • Backlink Çalışması
 • Paravan site Çalışması
 • Yorum Çalışması

Harita Optimizasyonu

 • Google Maps Düzenlemesi
 • Harita Düzenleme
 • Harita ölçekli aranma analizleri
 • Harita ölçekli çalışma

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

SEO Danışmanlığı

Öncelikle sizlere SEO Danışmanlığı ve web tasarım ne anlama gelir bunu açıklayalım. Düşüncelerinizin, estetik yani görsel zemine belli kurallar dahilinde tasarıma dönüşmesi işlemine denir. Bu ve bunun gibi ilkelerin kullanılmasının ardından karşımıza son derece iyi hazırlanmış bir web sitesi ortaya çıkar. Kullanıcılar, internet bağlantısı ile Google, Yandex gibi arama motorlarından bu web sitelere erişim sağlayabilir.

Seo danışmanlığı hizmeti ile mevcut web sitelerinizin, arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmeye yönelik çalışmalardır. Google, Yandex gibi çeşitli arama motorlarında, firmanızı ya da hizmetlerinizi özetleyen kelimelerde ilk sayfada bulunmanız, rakiplerinize karşı çok büyük bir avantaj sağlamanızı sağlar.

Artık internet çağındayız ve hemen hemen herkes web sitesi ve seo çalışması yapabilecek bilgiye sahip. Ancak başarılı bir web tasarımı (web sitesi) ve seo hizmeti için kurumsal seo hizmeti almanız gerekir. Bu hizmet, seo uzmanı ya da uzmanları tarafından verilmektedir. Google yardımı ile ‘’İzmir seo firması’’ ya da ‘’İzmir seo ajansı’’ gibi aramalar yaptığınızda, karşınıza yılların deneyimi ile biz çıkmaktayız. Bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için buradayız.

Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sektörünün gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte temel ihtiyaç alışkanlıklarımızda değişmeye başladı. Hemen hemen tüm işlemlerimizi akıllı telefon, tablet, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar yardımı ile internetten yapar olduk. Bu nedenle bireysel ya da kurumsal web sitelerine olan önem de katlanarak arttı. İşte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz. Seo çalışması, aylık seo çalışması, seo danışmanlığı, mobil uygulama yapımı vb. tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Sektörde yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile sizlere en iyi seo danışmanlığı hizmetini sunuyoruz. Websight olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti sloganı ile en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz. Binlerce referansımız ile İzmir seo firması olmaktan gurur duyarız.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Hizmetimizin Faydaları

Websight olarak sizi ve firmanızı en başarılı bir şekilde tanıtırız. Peki bunlar nasıl mı olur?

 • Sizlere sağlayacağımız kurumsal seo çalışmamız, müşterilerinize güven verecektir. Amatör çalışmalardan farklı olarak sizlere en mükemmel ve ihtiyacınıza yönelik çalışmalar hazırlanır. Web sitenize giren bir kişi A’dan Z’ye tüm bilgileri en sade ve net bir şekilde alır.
 • Özellikle firmalar için en önemli bölümlerden biri Web sitesindeki yer alan navigasyon yani firma adresinizi gösteren bölümdür. Doğru çalışan, mobil uyumlu ve profesyonel bir seo uzmanı tarafından kodlanması, müşterilerinize ve sitenizi ziyaret eden kişilere güven duygusu oluşturur.
 • İzmir seo ajansı Websight olarak sizlere en özel seo çalışmalarını sunmaktan mutluluk duyarız. Konusunda uzman seo danışmanı ekibimiz, sizlerin ihtiyacı olan tüm çalışmaları büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir. Kurumsal seo hizmeti ile birlikte müşterilerimize aylık seo çalışması gibi birçok hizmet paketi sunuyoruz. Sektörde en iyi seo ajansı olarak web sitelerinizi Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında en üst sıraya çıkartıyoruz. Ancak şunu unutmayın. Web tasarımınızı amatör kişi ve firmalardan yaptırmanız, sizi arama motorlarında umduğunuz noktalara çıkarması imkansızdır.
 • Web siteniz tamamen kullanıcı odaklı olmalı. Sayfaların geç yüklenmesi, açılmayan görseller vb. çeşitli hatalar, müşterileriniz ve sitenizi ziyaret eden potansiyel müşteri adaylarınız açısından kötü bir izlenim bırakacaktır. Web tasarım hizmetinizi kesinlikle referans sahibi, profesyonel firmalardan almanızı öneriyoruz. Websight olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 canlı destek ve sıfır sorun garantisi veriyoruz.

Web sitesi, firmanın kimliği yani kartvizitidir. Mağazanıza, ofisinize ne kadar titizleniyorsanız çok daha fazlasını web sitenize göstermek zorundasınız. Günümüz koşullarında artık tüm işlemlerin internetten yapıldığını düşünürsek, bunu yapmaya mecbursunuz. Websight seo danışmanlığı ve web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere en uygun fiyat garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Seo danışmanlığı ve seo çalışmaları gibi hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterli.

SEO çalışmaları nasıl fiyatlandırılır?

Seo çalışmalarında fiyatlandırmayı etkilen birçok etken vardır. Seo çalışmasına başlamadan önce web sitenizin alt yapısının değerlendirilmesi gerekmektedir. Web sitenizin alt yapısının ne durumda olduğu ve sitenin domain ve alt yapısında daha önceden yapılan çalışmalar oldukça önemlidir. Hasar almış web sitelerinin alt yapılarını daha iyi bir performansa taşımak daha zor olacaktır. Önemli noktalardan bir diğeri web sitesinin mevcut performansı ve hedeflenen performansının belirlenmesidir. Site performansı için hedef belirlemek ise sizin web sitenizden ne beklediğinize ve seo çalışmalarını yaptırma nedeninize bağlıdır. Web sitesi için seo çalışmaları fiyatlandırmasında rakip analizi ve istenilen hedefe ulaşmanızı sağlayacak anahtar kelimelerin aranma hacimleri oldukça önemlidir. Rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde yükselişi yakalamak daha zor olduğu için maliyet artacaktır. Fakat tecrübeli bir Seo Ajansı ile çalışıyorsanız bu maliyeti minimuma indirecek bir strateji oluşturulacaktır.

 

Seo Çalışmaları Performansı Nasıl Ölçülür?

 Öncelikle Seo Ajansı seçerken dikkat etmeniz gereken nokta firmanın size katacağı değerdir. Web sitenizi kısa sürede birinci sıraya taşıyacağını söyleyen bir firmayla çalışmaktan kaçınmalısınız çünkü bu pek de mümkün değildir. Zaman içinde bu yükselişi yakalayabilirsiniz fakat bunun garantisi verilemez, sizlere verilebilecek garanti ise site performansının, site trafiğinin, kullanıcı deneyiminin artması sonucunda web sitenizin arama sonuçlarında muhakkak yükseleceğidir. Bu performansın artışını ise seo yardımcı araçları ile gözlemleyebiliyoruz. Öncelikle web sitesinin önceki performansı incelenmeli, Performans arttırmak için izlenecek strateji belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Daha sonra değişiklik yapılan sayfaların performansları kontrol edilmelidir. Performanslar Google Search Console ile rahatlıkla takip edilebilmektedir. Search Console ile kullanılabilirlik, mobil ve masa üstü hataları, Url denetimi gibi kriterleri, ayrıca hangi arama terimi ile sayfaya trafik sağlandığı ve hangi linklerden trafik geldiği düzenli olarak takip edilebilmektedir. Performans ölçümü için bir diğer önemli nokta da sitenin hızıdır. Seo yardımcı araçlar ile web sitesinin hızı ölçülebilmektedir. Bu kriterlerin takibi ve raporlandırılması seo çalışmaları performansını yansıtacaktır.

 

× How can I help you?