Logo Tasarımı

Markanızın logosu, tam anlamıyla sizi yansıtmalı.

Logo Tasarımı İlk İzlenimdir!

Web sitenizin logosu, kullanıcıların ilk girdiklerinde gözüne çarpan en önemli olgulardan biridir. Firmaların logoları, kimi ziyaretçide ciddi bir izlenim yaratırken kimileri kurumsal kimileri de Samimi bir şekilde izlenim yaratabilir.

Logoların bu izlenim yaratmada ki potansiyelleri kıvrımlarından, çizim şeklinden ve renklerinden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple firmanızın yaratmak istediği izlenimler doğrultusunda sizin için profesyonel tasarım ekibimizle en iyi logoyu tasarlamak için çalışıyoruz.

Logo Tasarımı Neden Önemlidir?

Web sitenize ilk girişte ziyaretçilerin gözüne çarpan en önemli detay logolardır. Bu sebeple ziyaretçilerde ilk intibayı bırakmak ve istediğimiz izlenimleri yaratabilmek için logo tasarımının önemi oldukça büyüktür.

Bu sebeple, firmanızın genel yönlerini ve düşünce tarzını ziyaretçilerinize yansıtabileceğiniz bir logo tasarlamak oldukça önemlidir. Websight olarak, web sitenizin ziyaretçi potansiyelini ve sosyolojik yapılarını analiz ettikten sonra firmanızın yaratmak istediği izlenimi ön plana alarak, profesyonel bir şekilde logolarınızı tasarlıyor sizlere sunuyoruz.

Uzun yıllar boyunca hiç eskimeden ve anlamlı bir şekilde kullanabileceğiniz logolar, ileri ki zamanlarda da şirketinizin var olmasını simgeleyeceği için geleceğe yönelik olarak tasarlanması ve belli bir anlam birikimini yansıtması önemlidir. Çünkü logo bir kere yapılır ve uzun yıllar boyunca simgeniz olarak var olur.

Logo Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Logolarınızı tasarlamadan önce belirlenmiş olan bazı süreçleri takip ederek tasarımın ve dizaynın daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

  • Sosyolojik Araştırmalar
  • Logo fikir üretim aşaması
  • Kâğıttan dijital ortama aktarma
  • Son Rötuşlar
  • Tavsiye değerlendirmesi

Aşamalarını kat ettikten sonra, logolarınıza son şeklini veriyor ve sizlere sunuyoruz.

Kaliteli Logo Tasarımında İzmir’de Bizi Tercih Edebilirsiniz!

Logo çalışmasının değerini bilen bir firma olarak, sizin için en iyi olanı ortaya koymaya çalışıyoruz. Şirketiniz, firmanız ve ya web siteniz var olduğu sürece sizi en iyi şekilde simgelemesi gereken logolarınız için sosyolojik araştırmalar, önce kağıt üzerinde daha sonra dijital ortamda çizimler, önerilen tavsiyeler gibi yapım aşamalarını takip ediyor, daha sonra sizin için en iyisini hayata geçiriyoruz.

Dışarıdan görüldüğü gibi basit bir işlem olmayan logo tasarımı, ortaya çıkışına kadar bir çok hikayeyi ve araştırmayı içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple renklerin insanlar üzerinde yarattığı duygusal tepkimelerden, yaratmak istediğiniz izlenime ve hatta içerisine ufak anlamlar eklemeye kadar bir çok alt yapı çalışmasını gerektiren logo tasarımını, profesyonel olarak müşterilerimize uzman tasarımcı ekibimizle sunmaktayız.

Bu sebeple logo tasarımlarınız bizi tercih edebilir, sizi en iyi temsil edecek olan bu ayrıntıyı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

× How can I help you?