İnternet Reklamcılığı

İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

İnternet reklamcılığı ile işletmenizi dünyada bilinir hale getiriyoruz.

Arama Motoru Reklamları (SEM)

Web sitenizin bulunabilirliğini ve bilinirliğini artırmak ve belirlenen anahtar kelimelerde reklamlarınızın arama motorlarında maximum getiri sağlamasını sağlamak amacıyla SEM alanında sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Ayrı bir planlama ve yapılandırma gereken SEM reklamcılığı için, sadece bu alanda uzmanlaşmış ve kendini geliştirmiş ekibimizle arama motorları reklamcılığına yeni bir anlayış getiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyanın günümüz insanları üzerinde ki etkilerini ve geçirilen zamanı hesaba katıyoruz, yaratıcı ve özgün içeriklerimiz ile sosyal medya reklamcılığında yeni bir dönemi başlatıyoruz.
Sosyal mecralarda aktif olarak zaman geçiren potansiyel müşterilerinizin ilgi alanlarını ve gezinme sıklıklarını analiz ederek, reklamlarınızın onlar açısından görünür olmasını sağlıyor ve size yeni bir trafik alanının kapılarını aralıyoruz.

Youtube Reklamları

Faaliyete geçtiği günden bugüne inanılmaz bir ziyaretçi potansiyeline sahip olan YouTube, reklamlarınızı yayınlayıp yeni bir trafik ortamı oluşturmak için oldukça elverişli bir ortamdır.
Bu mecrada sizler için en çok hit alan videoları ve izlenme sayıları ile abonelikleri analiz ederek en uygun reklam bölümlerini raporluyor, YouTube’den mükemmel geri dönüşler ile maximum trafik almanız için girişimlerde bulunuyoruz.

İçerik Ağı Reklamları

İçerik ağı reklamcılığı günümüzde popülaritesini hiç kaybetmeyen ve mükemmel geri dönüşler alabileceğiniz sıra dışı bir reklamcılık örneğidir.
Bunun için belli başlı içerik yayın organlarını takip ediyor, sektörünüz için en uygun olanları tespit ettikten sonra reklamlarınızın bu içerikleri takip eden ziyaretçilere görünür olmasını sağlıyoruz. Bu sayede dış linklerinizi kaliteli kılmış oluyor ve aynı zaman da mevcut ziyaretçi potansiyelinizin artmasına olanak sağlıyoruz.

E-Mail Reklamcılığı

E-mail birçok bireyin aktif olarak kullandığı bir internet mesajlaşma örneğidir. Bu sebeple reklam pazarlamasında önemli bir yere sahiptir.
Bu aşamada E-Mail reklamcılığı ile, reklamlarınızın ilgi ve alaka düzeyi sizin sektörünüze odaklı bireylere ulaşmasını sağlıyor, farklı bir kanaldan trafik ve geri dönüş alabilmenizi sağlıyoruz.

Analiz ve Strateji Belirleme

Arama motorları reklamları için web sitenizin takip etmesi gereken stratejiyi analizlerimiz ile belirliyoruz.

Anahtar Kelime

Web siteniz için en verimli anahtar kelimeleri belirleyerek reklamlarınızı bu anahtar kelimeler üzerine inşa ediyoruz.

En İyi Sıralama

Arama Motorlarında yayınlanan reklamlarınız için en uygun sırayı alabilmeniz açısından profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yatırım Getirisi

Arama motorları reklamlarına yaptığınız yatırımların iyi bir kara dönüşebilmesi için reklam yatırımlarınızın getirilerini yükseltiyoruz.

Bugünün ve Geleceğin Dijital Dünyasında Yer Almak İstemez Misiniz?

Dijital ortamda var olabilmek ve hizmetlerinizin herkes tarafından bilinirliliğini artırmak ister misiniz?
Websight olarak, Dijital mecrada var olabilmeniz ve milyonlarca kişiye doğru bir şekilde ulaşabilmeniz için var gücümüz le çalışıyoruz. Çalışmalarımızla sizi dünyaya reklam ediyor, geri dönüşler ve ziyaretçiler ile tanınırlığınızı artıyoruz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

× How can I help you?