Hız Optimizasyonu

Siteleriniz ışık hızında açılsın!

Hızlı sitelerin avantajları

Web sitelerinin hızlı açılışlara ve hızlı sayfa geçişlerine sahip olması, ziyaretçiler açısından oldukça önemli bir husustur. Aradıkları ve görüntülemek istedikleri içeriklere hızlı erişim imkanı, ziyaretçilerin sizi sevmesine ve uzun süre sitenizde vakit geçirmesine olanak sunar.

Sayfa hızları yavaş olan web sitelerinde buna karşılık olarak ziyaretçi sıkılacak ve daha içeriğinizi görüntülemeden web sitenizden çıkış yapacaktır. Bu reklam gelirlerinizin düşmesine, ve hemen çıkma oranınızın yükselmesine sebep olur.

Optimizasyon ne zaman yapılmalı

Hız optimizasyonunu bir web sitesi bakımı olarak düşünebilirsiniz. Bu sebeple belli periyotlarda uygulanması ve web sitelerinin stabil bir şekilde çalıştırılması gerekmektedir. Bu periyotlar web sitesinin temel yapılarının ne olduğuna göre değişiklik gösterir.

Wordpress, CMS gibi siteler için 2 ayda bir hız optimizasyonun yapılması, web sitesinin daha hızlı çalışmasına ve stabilitesini korumasına yardımcı olacaktır.

Hız optimizasyonu nasıl yapılır

Web sitelerini hızlandırmak, tek bir işlemin uygulanmasıyla mümkün değildir.

Bir bütün halinde web sitesinin;

  • kodlama yapısı
  • plugin ayarları
  • sunucu/hosting ayarları
  • kullanılan tema veya scriptin ayarlarına kadar değişiklik göstermektedir.

Websight olarak profesyonel bir şekilde A’dan Z’ye sitenizin tüm ayarlarını optimize ediyor, sitenin ve sayfa geçişlerinin hızlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede ziyaretçilerinize daha akıcı bir deneyim sunabilirsiniz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@websight.com.tr

Telefon: 0232 332 1992

× How can I help you?